🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Convent Area Rug - Clearance
| Collection: | Convent |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Sage, Olive, Cream, Light Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Convent Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images



Convent Area Rug - Clearance
| Collection: | Convent |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Sage, Olive, Cream, Light Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Convent |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Sage, Olive, Cream, Light Sage, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























