🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Constantin Area Rug
| About: | Tones of black and white meet on this rug. Be it Boho or Farmhouse, with its versatile design, this rug will match your style regardless. You will fall in love with its fabulous pattern and soft texture. |
|---|---|
| Collection: | Constantinople |
| Colors: | Black, Light Gray, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Constantin Area Rug—
$59.00
$17.70More Images




































Constantin Area Rug
| About: | Tones of black and white meet on this rug. Be it Boho or Farmhouse, with its versatile design, this rug will match your style regardless. You will fall in love with its fabulous pattern and soft texture. |
|---|---|
| Collection: | Constantinople |
| Colors: | Black, Light Gray, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Tones of black and white meet on this rug. Be it Boho or Farmhouse, with its versatile design, this rug will match your style regardless. You will fall in love with its fabulous pattern and soft texture. |
|---|---|
| Collection: | Constantinople |
| Colors: | Black, Light Gray, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























