🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Concrete Area Rug - Clearance
| Collection: | Concrete |
|---|---|
| Colors: | Olive, Ice Blue, Pale Blue, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Concrete Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images



Concrete Area Rug - Clearance
| Collection: | Concrete |
|---|---|
| Colors: | Olive, Ice Blue, Pale Blue, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Concrete |
|---|---|
| Colors: | Olive, Ice Blue, Pale Blue, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 1.3" |























