🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Concordia Faux Silk Rug
| Collection: | Concordia |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Burgundy, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $79.00
Concordia Faux Silk Rug—
$79.00
More Images












Concordia Faux Silk Rug
| Collection: | Concordia |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Burgundy, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Concordia |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Burgundy, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























