🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Columbiana Area Rug - Clearance
| Collection: | Columbiana |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Teal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Columbiana Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Columbiana Area Rug - Clearance
| Collection: | Columbiana |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Teal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Columbiana |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Teal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























