🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Colo Area Carpet - Clearance
| Collection: | Colo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Colo Area Carpet - Clearance—
$149.00
$44.70More Images


Colo Area Carpet - Clearance
| Collection: | Colo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Colo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























