🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Collins Avenue III Vintage Damask Area Rug
| Collection: | Alyria |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Rust, Dark Red, Beige, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $79.00
Collins Avenue III Vintage Damask Area Rug—
$79.00
More Images















Collins Avenue III Vintage Damask Area Rug
| Collection: | Alyria |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Rust, Dark Red, Beige, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alyria |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Rust, Dark Red, Beige, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























