🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Collegedale Area Rug - Clearance
| Collection: | Collegedale |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue, Purple, Light Blue, Rust, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $39.00
Collegedale Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images







Collegedale Area Rug - Clearance
| Collection: | Collegedale |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue, Purple, Light Blue, Rust, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Collegedale |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue, Purple, Light Blue, Rust, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























