🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cokato Carpet - Clearance
| Collection: | Cokato |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.62" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Cokato Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images





Cokato Carpet - Clearance
| Collection: | Cokato |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.62" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cokato |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.62" |























