🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cogan Gray Thick Rug
| Collection: | Cochituate |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Beige, Dusty Coral |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Cogan Gray Thick Rug—
$89.00
$26.70More Images







Cogan Gray Thick Rug
| Collection: | Cochituate |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Beige, Dusty Coral |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cochituate |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Beige, Dusty Coral |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























