🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cofield Area Rug - Promo
| Collection: | Cofield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Light Gray, Light Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Cofield Area Rug - Promo—
$89.00
$26.70More Images







Cofield Area Rug - Promo
| Collection: | Cofield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Light Gray, Light Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cofield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Light Gray, Light Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























