🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coffeyville Handcrafted Fringed Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Coffeyville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Coffeyville Handcrafted Fringed Jute Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images




Coffeyville Handcrafted Fringed Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Coffeyville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coffeyville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.07" |
| Fringe Length: | 1.5" |























