🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Coby Teal Avant Garde Area Rug
| Collection: | Coby |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Coby Teal Avant Garde Area Rug—
$59.00
$17.70More Images
















Coby Teal Avant Garde Area Rug
| Collection: | Coby |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Coby |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |























