🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clyo Carpet - Clearance
| Collection: | Clyo |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Dark Brown, Charcoal, Dark Red, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Clyo Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Clyo Carpet - Clearance
| Collection: | Clyo |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Dark Brown, Charcoal, Dark Red, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clyo |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Dark Brown, Charcoal, Dark Red, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























