🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clymer Wool Rug - Clearance
| Collection: | Clymer |
|---|---|
| Colors: | Black, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Clymer Wool Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images


Clymer Wool Rug - Clearance
| Collection: | Clymer |
|---|---|
| Colors: | Black, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clymer |
|---|---|
| Colors: | Black, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |























