🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clio Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Clio |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $39.00
Clio Clearance Rug - Clearance—
$39.00
More Images




Clio Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Clio |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clio |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |























