
Clinton Area Rug - Clearance
| Collection: | Clinton |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Taupe, Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images













Clinton Area Rug - Clearance
| Collection: | Clinton |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Taupe, Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clinton |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Taupe, Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























