🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clearview Wool Rug - Clearance
| Collection: | Clearview |
|---|---|
| Colors: | Denim, Ivory, Red, Rust, Navy, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $69.00
Clearview Wool Rug - Clearance—
$69.00
More Images





Clearview Wool Rug - Clearance
| Collection: | Clearview |
|---|---|
| Colors: | Denim, Ivory, Red, Rust, Navy, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clearview |
|---|---|
| Colors: | Denim, Ivory, Red, Rust, Navy, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























