🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clearbrook Area Rug - Clearance
| Collection: | Clearbrook |
|---|---|
| Colors: | Camel, Sage, White, Ivory, Green, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Clearbrook Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Clearbrook Area Rug - Clearance
| Collection: | Clearbrook |
|---|---|
| Colors: | Camel, Sage, White, Ivory, Green, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clearbrook |
|---|---|
| Colors: | Camel, Sage, White, Ivory, Green, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |























