🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clayne Beige & Charcoal Premium Wool Area Rug
| Collection: | Clayne |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 79% Wool, 21% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Clayne Beige & Charcoal Premium Wool Area Rug—
$99.00
$29.70More Images






Clayne Beige & Charcoal Premium Wool Area Rug
| Collection: | Clayne |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 79% Wool, 21% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clayne |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 79% Wool, 21% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























