🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Claudville Plug-in Lamp - Clearance
| Collection: | Claudville |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Material: | Fixture: Concrete |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Natural |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 15' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$23.70
Original: $79.00
-70%Claudville Plug-in Lamp - Clearance—
$79.00
$23.70More Images


Claudville Plug-in Lamp - Clearance
| Collection: | Claudville |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Material: | Fixture: Concrete |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Natural |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 15' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Claudville |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Material: | Fixture: Concrete |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Natural |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 15' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























