🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clarke Beige Textured Wool Rug
| Collection: | Clarke |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Clarke Beige Textured Wool Rug—
$119.00
$35.70More Images























Clarke Beige Textured Wool Rug
| Collection: | Clarke |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clarke |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























