🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clarinda Area Carpet - Clearance
| Collection: | Clarinda |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream, Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Clarinda Area Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Clarinda Area Carpet - Clearance
| Collection: | Clarinda |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream, Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clarinda |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream, Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























