🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Clackwell Flatweave Area Carpet - Clearance
| Collection: | Clackwell |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $39.00
Clackwell Flatweave Area Carpet - Clearance—
$39.00
More Images










Clackwell Flatweave Area Carpet - Clearance
| Collection: | Clackwell |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clackwell |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























