🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chroma Area Rug
| Collection: | Chroma |
|---|---|
| Colors: | Ivory, White, Mustard, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Chroma Area Rug—
$179.00
$53.70More Images





Chroma Area Rug
| Collection: | Chroma |
|---|---|
| Colors: | Ivory, White, Mustard, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chroma |
|---|---|
| Colors: | Ivory, White, Mustard, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























