🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chriesman Black/Beige Abstract Rug - Clearance
| Collection: | Chriesman |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Chriesman Black/Beige Abstract Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images














Chriesman Black/Beige Abstract Rug - Clearance
| Collection: | Chriesman |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chriesman |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























