🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chogan Chocolate Brown Area Rug
| Collection: | Chogan |
|---|---|
| Colors: | Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Chogan Chocolate Brown Area Rug—
$79.00
$23.70More Images














Chogan Chocolate Brown Area Rug
| Collection: | Chogan |
|---|---|
| Colors: | Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chogan |
|---|---|
| Colors: | Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























