🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chitt Thick Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Chitt |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Gray, Medium Brown, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Chitt Thick Luxe Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Chitt Thick Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Chitt |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Gray, Medium Brown, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chitt |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Gray, Medium Brown, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























