🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chiseldon Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Chiseldon |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Light Gray, Orange, Navy, Dark Red, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Chiseldon Washable Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images













Chiseldon Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Chiseldon |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Light Gray, Orange, Navy, Dark Red, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chiseldon |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Light Gray, Orange, Navy, Dark Red, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























