🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chinnor Area Rug - Promo
| Collection: | Chinnor |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Chinnor Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images


















Chinnor Area Rug - Promo
| Collection: | Chinnor |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chinnor |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























