🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chimamanda Area Rug - Clearance
| Collection: | Chimamanda |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Chimamanda Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Chimamanda Area Rug - Clearance
| Collection: | Chimamanda |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chimamanda |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























