🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chilliwack Gray Plaid Wool Rug
| Collection: | Chilliwack |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Chilliwack Gray Plaid Wool Rug—
$109.00
$32.70More Images




















Chilliwack Gray Plaid Wool Rug
| Collection: | Chilliwack |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chilliwack |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |























