🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cheswick Area Rug - Clearance
| Collection: | Cheswick |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Gray, Light Sage, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Cheswick Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images



Cheswick Area Rug - Clearance
| Collection: | Cheswick |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Gray, Light Sage, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cheswick |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Gray, Light Sage, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























