🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chesham Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Chesham |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Teal, Charcoal, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Chesham Clearance Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images






Chesham Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Chesham |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Teal, Charcoal, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chesham |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Teal, Charcoal, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























