🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chepe Area Rug - Clearance
| Collection: | Chepe |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Teal, Light Gray, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Chepe Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Chepe Area Rug - Clearance
| Collection: | Chepe |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Teal, Light Gray, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chepe |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Teal, Light Gray, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























