🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chariton Area Rug - Clearance
| Collection: | Chariton |
|---|---|
| Colors: | Teal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $129.00
Chariton Area Rug - Clearance—
$129.00
More Images




Chariton Area Rug - Clearance
| Collection: | Chariton |
|---|---|
| Colors: | Teal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chariton |
|---|---|
| Colors: | Teal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























