🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Charcoal Cream Sapadun Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance
| Collection: | Sapadun |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Sage, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $49.00
Charcoal Cream Sapadun Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images











Charcoal Cream Sapadun Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance
| Collection: | Sapadun |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Sage, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sapadun |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Sage, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 3" |























