🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chandlerville Area Rug - Clearance
| Collection: | Chandlerville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Chandlerville Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images




Chandlerville Area Rug - Clearance
| Collection: | Chandlerville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chandlerville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























