🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chaman Area Rug
| Collection: | Chaman |
|---|---|
| Colors: | White, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Chaman Area Rug—
$39.00
$11.70More Images






Chaman Area Rug
| Collection: | Chaman |
|---|---|
| Colors: | White, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chaman |
|---|---|
| Colors: | White, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























