🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chaia Dotted Cream & Gray Plush Area Rug - Clearance
| Collection: | Chaia |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Purple, Sage, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Chaia Dotted Cream & Gray Plush Area Rug - Clearance—
$129.00
$38.70More Images







Chaia Dotted Cream & Gray Plush Area Rug - Clearance
| Collection: | Chaia |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Purple, Sage, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chaia |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Purple, Sage, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























