🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Celeste Area Rug - Clearance
| Collection: | Celeste |
|---|---|
| Colors: | Navy, Fuchsia, Light Blue, Tan, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 30% Polyester, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Celeste Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images



Celeste Area Rug - Clearance
| Collection: | Celeste |
|---|---|
| Colors: | Navy, Fuchsia, Light Blue, Tan, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 30% Polyester, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Celeste |
|---|---|
| Colors: | Navy, Fuchsia, Light Blue, Tan, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 30% Polyester, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 2.5" |























