🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cedar Table Lamp - Clearance
| Collection: | Cedar |
|---|---|
| Colors: | Teal, Clear, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Glass / Base: Crystal / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Dark Blue |
| Shade Material: | Cotton, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$50.70
Original: $169.00
-70%Cedar Table Lamp - Clearance—
$169.00
$50.70More Images








Cedar Table Lamp - Clearance
| Collection: | Cedar |
|---|---|
| Colors: | Teal, Clear, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Glass / Base: Crystal / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Dark Blue |
| Shade Material: | Cotton, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cedar |
|---|---|
| Colors: | Teal, Clear, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Glass / Base: Crystal / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Dark Blue |
| Shade Material: | Cotton, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























