🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cauldwell High/Low Pile Rug with Tassels - Clearance
| Collection: | Cauldwell |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $79.00
Cauldwell High/Low Pile Rug with Tassels - Clearance—
$79.00
More Images











Cauldwell High/Low Pile Rug with Tassels - Clearance
| Collection: | Cauldwell |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cauldwell |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |























