🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Catoosa White/Black Trellis Wool Rug - Clearance
| Collection: | Catoosa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.57" |
| Fringe Length: | 6" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Catoosa White/Black Trellis Wool Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images











Catoosa White/Black Trellis Wool Rug - Clearance
| Collection: | Catoosa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.57" |
| Fringe Length: | 6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Catoosa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.57" |
| Fringe Length: | 6" |























