🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cathy Area Rug - Clearance
| Collection: | Cathy |
|---|---|
| Colors: | Red, Sage, Black, Taupe, Light Gray, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Cathy Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images










Cathy Area Rug - Clearance
| Collection: | Cathy |
|---|---|
| Colors: | Red, Sage, Black, Taupe, Light Gray, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cathy |
|---|---|
| Colors: | Red, Sage, Black, Taupe, Light Gray, Dusty Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























