🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Catawissa Area Rug - Clearance
| Collection: | Catawissa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $59.00
Catawissa Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images






Catawissa Area Rug - Clearance
| Collection: | Catawissa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Catawissa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























