🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Castor Area Rug - Clearance
| Collection: | Castor |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Castor Area Rug - Clearance—
$129.00
$38.70More Images




Castor Area Rug - Clearance
| Collection: | Castor |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Castor |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























