🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Castlewood Area Rug - Clearance
| Collection: | Castlewood |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Black, Medium Brown, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Castlewood Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images




Castlewood Area Rug - Clearance
| Collection: | Castlewood |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Black, Medium Brown, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Castlewood |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Black, Medium Brown, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























