🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Castlegar Area Rug - Promo
| Collection: | Castlegar |
|---|---|
| Colors: | Denim, Mustard, Olive, Charcoal, Rust, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Castlegar Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images











Castlegar Area Rug - Promo
| Collection: | Castlegar |
|---|---|
| Colors: | Denim, Mustard, Olive, Charcoal, Rust, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Castlegar |
|---|---|
| Colors: | Denim, Mustard, Olive, Charcoal, Rust, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.6" |























