🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Castella Area Carpet - Clearance
| Collection: | Castella |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $109.00
Castella Area Carpet - Clearance—
$109.00
More Images


Castella Area Carpet - Clearance
| Collection: | Castella |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Castella |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























